REFERENCIE

"Ešte skôr ako sa dostanem k samotnej maderoterapii sa musím vyjadriť k jej "mame" Elene. Tie všetky úspechy aké dnes jej maderoterapia žne,sú výsledkom dlhých mesiacov štúdovania tejto procedúry a tela samotného a tak isto vydrteých rokov, kým sa dostala do tohto levelu v akom je. Nie je ženy, seba nevynímajúc, ktorá by po návšteve maderoterapie u El pochybovala o jej výsledkoch alebo váhala či to naozaj funguje. Pretože funguje. O tom Vás nemusí nikto presviedčať iba zrkadlo. V mene všetkých žien, ktoré nenávidia celulitídu Ti ďakujem, že si doniesla túto procedúru na Slovensko ❤️"
Jasmina Alagić Vrbovskámoderátorka
"Správne jesť a hýbať sa niekedy nestačí. Kúru maderoterapie u Eleny Milošević som vyskúšala na základe odporúčania od kamarátky, a výsledkami som bola som nadšená. Môžete očakávať spevnenie a zoštíhlenie tela, vyhladenejšiu pokožku, rozprúdenie lymfy, a to všetko okorenené úžasnou Eleninou energiou, vďaka ktorej odchádzate nielen s ľahšími nohami, ale aj lepšou náladou."
Silvia Kušnírovápodnikateľka a filantropka
"Maderoterapia zmenila môj život. A hlavne zadok.. 😂 môžem otvorene povedať, že cvičím dosť podcítivo a zdravé stravovanie mi tiež nerobí problém. Ale ako každá žena som našla nedostatky s ktorými som bojovala dosť dlho. A potom som našla zázrak, ktorý nie len zdvihol zadok ale aj spevnil nohy a obstaranil všetok nepotrebný tuk. Nebudem vám vravieť, že to úplne nebolelo, pretože za krásu sa trpí. Nikto niekedy povedal. Ale maderoterapia vážne ruže prináša!"
Michaela Kocianovámodelka
"S maderoterapiou som sa stretla po prvý krát po pôrode prvej dcérky na strastiplnej ceste za mojím pôvodným telom. Nikdy predtým som tento druh terapie nevidela, až kamarátka ma na ňu priviedla a ja som jej zostala verná doteraz-moje tretie dieťa má 3 mesiace 😄 Pamätám si aj prvé porovnávanie fotiek, ktoré Elenka urobila, teda fotku pred a po niekoľkých terapiách... ten rozdiel bol tak zrejmý, že keby som nevedela, že tento zadok je môj, neuverím!"
Petra R. Ficováfotografka
"Maderoterpiu som vyskúšala na odporúčanie mojej dcéry, ktorá taktiež navštevuje Eli. S výsledkami som maximálne spokojná a stal sa zo mňa preto vďačný a pravidelný klient."
MUDr. Mária Baginováanestéziologička
"Eli je senzačná osoba, má úžasný prístup a každé jej ošetrenie je akoby danej osobe ušité na mieru. Z pol hodinového ošetrenia je často aj hodinka, pretože danú prácu chce odviesť kvalitne, čo je aj viditeľne a mám naozaj krásne výsledky. Ďakujem"
MUDr. Terézia Grigľovádermatovenerologička
"Na @maderoterapia_bratislava som dostala odporúčanie od kamarátky a musím povedať, že lepšie odporúčanie som dostať ani nemohla. S procedúrami som maximálne spokojná, zmenu som videla už po prvom sedení. Po niekoľkých sedeniach som už jasne videla krásnu zmenu, spevnenú pokožku na stehnách a zadku. Manžel mi dokonca hovorí, že mám zadok menší a pevnejší 😂 Maximálna spokojnosť ❤️"
Alexandra Silharovámaterská dovolenka
"Vždy som mala problémy so zavodňovaním nôh. Pri pravidelných návštevách u Elenky môžem povedať, že sa mi vždy stav výrazne zlepšil. Elenka je, bola a bude tá, ktorá to na SVK doniesla a ktorá sa tomu naozaj rozumie. Ak s niekym konzultovať, či je madero pre Vás vhodná a ako, tak jedine s ňou."
Zuzana Sersenpodnikateľka
"Teším sa, že mi kamarátka doporučila maderoterapiu u Eli. Predtým som o tom ani nepočula. Eli mi všetko veľmi dobre vysvetlila, dávalo mi to zmysel. Páčil sa mi jej priateľský prístup. Po celej kúre som s výsledkom veľmi spokojná. Na každú masáž som sa tešila. Eli ju vždy odviedla maximálne profesionálne. Bola sústredená, vnímavá a precízna. Prajem jej ešťv veľa radosti a pozitívnych ohlasov z jej práce."
Nina Kleinovainteriérová dizajnérka
"Moje milované valčeky. Verná už rok a pol aj počas tehotenstva, aby mi nepuchli nohy a hlavne po, aby som sa dostala čo najrýchlejšie späť do formy!!! Nedám dopustiť ❤️😍"
Lucia Gulišovápodnikateľka
"Maderoterapia mi vyskočila na instagrame a hneď som ju musela vyskúšať. Hoci dosť športujem, mala som problém so zavodnením. Po pár sedeniach som cítila, že moje nohy sú ľahšie a mierne hrčky zmizli. Som vďačná Eli už 2 roky, že sa o mňa stará 😊"
Jana Blahovápodnikateľka
"Na maderoterapiu som dostala odporúčanie od známych. Keďže som nebola úplne spokojná so svojou postavou, (asi ako každá žena 😅) tak som to samozrejme chcela aspoň vyskúšať. Hned po prvej masáži sme si s Eli veľmi sadli a doteraz ju pravidelne navštevujem. Prvé výsledky som si všimla cca po 6-7 terapiách a boli úžasné 🙏 zdvihnutý zadok, užšie nohy, napnutá koža a skoro žiadna celulitída 😍 Preto som sa rozhodla v tomto pokračovať pravidelne a udržiavať si to spolu s cvičením."
Linda Nehézmanager
"Maderoterapiu u Elen mi odporučila kamoška, ktorá bola nadmieru spokojná a hneď po prvej masáži som pochopila prečo. Konečne som našla niečo, čo reálne funguje. Táto procedúra nie je len na odvodňovanie, ale aj zmiernenie celulitídy. Samozrejme, treba mať správnu stravu a pravidelný pohyb atd atd.., ale tieto špeciálne masáže, ktoré rozhýbu lymfu a doslova rozbíjú podkožný tuk, sú nevyhnutnou súčasťou môjho "udržiavania sa". Som klientkou už 2-3 roky. Pre niektorých to môže byť na začiatku trošku bolestivé, ale výsledky naozaj stoja za to. Elen sa veľmi vyzná v tom čo robí a to aj vďaka tomu, že sa neustále zaujíma o nové techniky a vzdeláva sa v tomto odbore. Taktiež je aj úžasný človek a dá sa s ňou príjemne pokecať."
Zuzana Gregorovátopmodelka
"Maderoterapiu som prvýkrát vyskúšala pred dvoma rokmi a hneď po prvom sedení som cítila, že som konečne našla niečo, čo mi pomôže bojovať s celulitídou a zbaví ma pocitu ťažkých a unavených nôh. Výsledky boli viditeľné hneď behom prvého týždňa. Nohy sa mi odvodnili, začali sa mi lepšie prekrvovať a zbavila som sa viditeľných „vačkov“ pod zadkom a „pomarančovej kože“ na stehnách a zadku. Všimla som si, že aj pri cvičení boli výsledky rýchlejšie a viditeľnejšie a moja motivácia bola hneď o niečo lepšia. Na Maderoterapiu chodím teraz aspoň jedenkrát za týždeň, skúsila som aj masáž tváre, bokov a takisto bylinkový zábal a celulitída akú som mala sa mi už nevrátila, plus som si našla super kamarátku, pretože si sa Elenkou vždy super pokecáme. Odporúčam všetkými desiatimi!"
Simona Urminskáinteriérová dizajnérka
"Určite odporúčam 👌. Ako som sa dozvedela o maderoterapii chcela som to hneď vyskúšať nakoľko začala som sa veľmi zavodňovať a robila sa mi celulitída. Hľadala som niečo na „rozhýbanie“ lymfatického systému. Po mesiaci už bolo vidieť, že sa mi mení postava .... čo je viacej ako keď Vám partner povie neschudla si 🙏😍. Vtedy som chodila 2-3x do týždňa. Stále chodievam pravidelne 2x do mesiaca, aby som si to udržala (ináč už je to myslím viacej ako rok) 🐍😜. Jedno mínus a to, že sme nespravili foto pred a po 🍕."
Mária Kmecováevent manager
"Maderoterapia tváre je to najlepšie, čo som mohla pre svoju pleť vybrať. Neskutočné výsledky už po prvom sedení. Úžasná masáž tváre, arganový olej pre pružnosť a výživu pleti priniesla Elenka na vyskúšanie a hneď som si ho zaobstarala aj domov. A v neposlednom rade prístup. To je skrátka sen. Pre mňa sa stala madero tváre neodmysliteľnou súčasťou každého týždňa."
Katarína Galovičoválogistic manager